Uykuda 31 çeken oğlunu yakalayan olgun kadın sikini ağzına alıp üvey oğluna amcığını verir. Alison ve oğlunu sinemaya birlikte Anneler Günü için gitmeye karar verdi. Elini kalçasına koyuyor ve sürtünme başlar. Ona bir şey söylemek için gittiğinde, o eğilir ve sonra bu daha gençti, sinemada sevişmeye zaman onu hatırlatıyor nasıl söyler onu öper. İşleri hızlı bir şekilde yapmak gibi sıcak ve ağır olsun ve birbirimizi yokluyoruz. Ben külot giyiyor, onun içinde parmaklarını slayt oğlunu cazip değil o yardımcı olmuyor. Tüm elleri üzerine boşalan o kadar onun yarak vuruş.
Alison ve oğlunu otel odasına sadece bir yatak olan tek keşfedin. Resepsiyonu arar ama geriye tek bir oda var. Ayrı odalarda olurdu düşündüm o zamandan beri, uyumak için hiçbir şey getirmemiş, sadece ipek elbisesini giyer. Uyur, oğlunun yavaş yavaş kapakları aşağı çekerek ve kendini okşamaya başlıyor gibi büyük ve seksi göğüsleri hayran günaha karşı koyabilir. Çok fazla mücadele etti ve annesinin kıçını ellemek ve onun yarak okşayarak başlar. Uyanıyor, onu yakalar ve onun için bu sefer sunuyor. Ağzına boşalan sonra bu hiç olmamış kabul ediyorlar.
Otel odasında, Alison üzgün görünüyor, onu ve oğlunu rahatsız eden ne olduğunu bilmek istiyor. Uzun ve babası boşanmış ve herkesi genç bir kadın istiyor bu yana ne kadar oldu diyor. Onun önünde şeritler ve onu istiyor kim olduğunu bilmek istiyor. Oğlu kesinlikle onu istiyor ve yoğun oluyor ki, onu birden fazla orgazm vermek ve onun içinde boşalan. Sarıl ve uyumadan memnun onu kedi dışarı cum damla onun izin veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.